ÜLKEMDE YAPILAN DARBE GİRŞİMİ SONUÇA VARMADAN BİTMİŞTİR


Bu makale 2015-04-07 11:26:50 eklenmiş ve 13450 kez görüntülenmiştir.
Fuat GEMALMAZ

31 Mart ülkem için kara bir gün olarak anılsın.
Geçmişte ülkemde nerde ise hep kara günler olacak! Darbe ve olaylı günleri hepsini toplayıp ansak ülkemizde nerde ise güzel neşeli bir gün kalmayacaktır.
Bu ülkemizde neden bunlar oluyor.
Gerçekler çok ağır ve çok zor gerçekten bazı şeyleri kabullenmeyip rakiplere karşı kullandığında her türlü olay ve hadiselere hazırlıklı olacaksındır demektir.
Paralelcilerin geçmişte yaptıkları olaylara bakın benim birçok kurumumdaki yüksek mevkilerdeki âcizane ve zavallı insanlarımı kullanıp sonrada onların devlet düşmanı ilen etmeleri gibi.
Sonra kendilerinin maskeleri düşünce kıyamet koparır oldular, hatta öyle ki geçmişte bakanlık yapmış ülkemin en önemli olan bakanlıklarda bulunmuş olan şahsiyetlerin onların bağlı olundukları mevkilere ofislere dokunulduğunda gidip orada adeta kalkan olacak kadar kendi yüzlerini ve ülkeme ihanetini açık ifade etme cüretini gösterdiler.
Böyle kurulan hükümetlerde böylesi ihanetçi ve uşaklık edecek kadar cüretli ve dış güçlerin uşakları olan insanlarımızın halen birçok makam ve mevkilerde olduğunu çok iyi bilmekteyiz.
Ülkemiz dün yaşadığı kaosa gelelim. 
Aynı anda tüm yurt genelinde elektrikler kesiliyor! Aynı gün içersin de ülkemin en iyi son teknoloji ile inşa edilmiş güvenlik had safhada olan Adalet sarayımda Savcım rehin alınıyor?
İşte şimdi bardağın taşırdığı sondamla bakın işte bir istesek bir anda sizin hükümetlerini yönetimlerinizi hatta tüm sistemlerinizi bir anda çökertiyor demeye getirdiler.
Bir iş yapılırken yapıldığı değil neden yapıldığı kimler neden yaptığına bakmamız lazım.
2002 yılında ülkem dışa bağlı dıştan alınan faizlerle ayakta tutunmaya bağlanmış bir yandan ülkemin vatan evlatları olan evlatlarımızı beyinlerini yıkayıp dağa çıkaran emperyalist ve Siyonist güçlerin ellerinde parçalanmaya yüz tutmuş olan ülkemizi kendi istek ve doğrultularında parçalamakta idiler.
Değişen seçimlerle kurulan hükümetin artık yeniden ecdadımız olan Osmanlı geçmişte dünyayı adaletiyle hükmüyle yönetirken biz neden yönettiklerimize kul köle olalım. Yeniden güçlü gelişen devlet olmak için her şekliyle dört kolla yola koyulduk.
Aşama, aşama bunların hepsinin üstesinden gelmek tabi ki çok kolay olmuyor.
Bakın ekonomi olarak dünya liderleri olan ülkelere ihracatlar gerçekleştirir olmaktayız, sanayi olarak dünyanın birçok ülkesine ihraç eder olduk, tekstilde birçok ülkeye ihraç yapmaktayız, çelik üretiminde nerde ise Çin gibi bir ülkeye kafa tutar olduk.
En önemli olan meselemiz yıllardır bizi kardeş kardeşe kırdıran Siyonist emperyalistlerin oyununa gelen vatan evlatlarımızla birlik beraberlik kardeşlik içersin de barış sergilemekteyiz.
Ülkemde tek eksiğimiz şimdi tüm dışa bağlı olarak geçmişte almış olduğumuz önemli noktadaki cihazlarımızın yerli ürünler ve hatta teknoloji olarak tümümün yazılımlarını kendi ülkemizin yazılımlarını kullandıralım.
Dün enerjide yapılan darbe yazılım ve teknoloji darbesi isi kim ne derse desin. Bu konu tüm çalışma alanlarımızda mevcuttur. Allah muhafaza bu güçler yapar mı? Yapar. Yolcu dolu uçaklarımızı bile bir anda yere çaktırırlar. 
Hastanelerde kullandığımız tüm teknik tıbbi cihazların da yazılımları ve teknik bilgileri onların elinde şimdi teknik olarak hep dışa bağlı olan önemli alanlardaki cihazlarımızı ve bilgilerimizi yeniden kontrol altına almamız gerekmektedir.
Dün şehit edilen değerli savcımın katilleri onların uşakları çünkü bakın o emperyalistler Kürt halkımdan artık ülkemle barışık olduklarını anladıklarından artık Kürt halkımdan onlara uşaklık etmeyeceklerini çok iyi anladılar şimdide başka bir örgüt kullanmaktadırlar. 
Ama şunu herkes bilsin ki artık ülkem güçlü devletim güçlü hepsinden önemlisi artık ülkemin geçmişteki gibi birlik beraberlik içersin de dışa karşı tek vücut tek yürek olacağız demekteyiz.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Image and video hosting by TinyPic
Anket
Sizce Ceylanpınar'ın en büyük sorunu nedir ?
HEPSİ
SOSYAL ALANLARIN EKSİKLİĞİ
MESLEK YÜKSEK OKULU
ALT YAPI
YENİ HASTAHANE
TAPU
EĞİTİM
İŞSİZLİK
Image and video hosting by TinyPic
ceylanpinargazetesi.com
© Copyright 2013 SorBaran. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
facebook/ceylanpinargazetesi           twitter/gazetesi_c              
mail: ceylanpinargazetesi@mynet      tel:0 414 471 40 19
İzmir Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net/sexshop-izmir
İzmir Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktaseksshop.com
Antalya Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net/antalya-sex-shop
Ankara Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net/sex-shop-ankara
İstanbul Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net
Vibratör Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.org/vibrator-ve-dildo
Dildo Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktaseksshop.com/vibrator-ve-dildo
Nokta Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.org
İzmir Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.org/sexshop-izmir
Vibratör Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.vibratorum.net
İç Giyim Alışveriş İçin : https://www.ogiyo.com
İstanbul Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.istanbul
Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.istanbul
Saç Bakım Alışveriş İçin : http://www.sacbakim.net
Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktaseksshop.com
Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net
İşitme Cihazı Alışveriş İçin : http://www.noktaisitme.com
seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop   sex shop izmir   izmir sex shop   izmir sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   sex shop ankara   ankara sex shop   sex shop ankara   istanbul sex shop   antalya sex shop   antalya sex shop   antalya sex shop   bursa sex shop   sex shop bursa   bursa sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   esenyurt sex shop   esenyurt sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   kadıköy sex shop   kadıköy sex shop   bakırköy sex shop   bakırköy sex shop   işitme cihazı  
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı