kaymakam keklik ve başkan SOYLU 15 Temmuz Şehit ailelerini ziyaret etti

Ceylanpınar Soylu,Ceylanpınar İlçe Kaymakamı Mehmet Keklik,Belediye Başkanı Feyyaz  SOYLU  AK  parti İlçe Başkanı Halid Şimşek ve Sivil toplum kuruluşları ile birlikte, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz şehit ailelerini ziyaret etti.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu,15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz şehit ailelerini ziyaret etti.Vatanı ve istiklali için canını ve kanını feda etmekten çekinmeyen ve bu uğurda can veren kahraman şehitlerimizden Şehit Ümit Yolcu,nun kıymetli ailelerini Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Ceylanpınar Kaymakamı Mehmet Keklik,AK parti İlçe Başkanı Halid Şimşek ve Stk. ile birlikte evlerinde ziyaret ederek,Kur'an-ı Kerim hediye ettiler. Ülkenin birliği ve beraberliği için gözlerini kırpmadan canlarını seve seve feda eden şehit aileleri ve gazilerle sık sık bir araya geldiklerini kaydeden Başkan Soylu“Onların hatıralarını canlı tutmak ve ailelerine sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Bu devletin, bu milletin birlik ve beraberliği daim olacaktır” dedi.Unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız.Düzenli aralıklarla şehit ailelerini ve gazileri ziyaret ettiklerinin ve hal hatır sorduklarının altını çizen Başkan Soylu, 15 Temmuz hain darbe girişiminde tanka, topa, tüfeğe, silaha karşı durarak, o hainleri bertaraf eden, devletin birlik ve bekası için şahadet şerbeti içen bütün şehitleri rahmet ve minnetle anıyoruz dedi. Soylu, “Ülkemizi parçalamak isteyenlere cevabı 15 Temmuz’da hep birlikte verdik. Bu vatan uğruna canlarını feda eden kardeşlerimizi, gazilerimizi, 15 Temmuz’u unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren şehit yakınları, “Allah devletimizden razı olsun. Şehidimizi ve bizleri bir gün olsun unutmadılar. Acımız ilk günkü kadar taze. Onları unutmak mümkün değil. Vatanımız ve devletimiz için bin canımız olsa seve seve veririz. Vatan sağolsun” diyerek teşekkür ettiler.

Haber : Musa KILINÇ