Anahtar Kelimeler: İmparatordan sitem

İmparatordan sitem

Şanlıurfasporun unutulmaz forvetlerinden imparator lakaplı Cahit Karav, TFF tarafından alınan yanlış ve taraflı karardan dolayı TFF'yi adeta topa tuttu.

Uzun yıllar Urfasporda top oynayan ve gol kralı olan Ceylanpınarli hemşehrimiz Cahit Karav'ın açıklamaları şöyle :

Malesef üzülerek söylemek istiyorum ki son yıllarda Şanlıurfaspor iyi yönetilmedi. Şanlıurfaspor siyasetçilerin arka bahçesi oldu kullanıldı ve bir tarafa atıldı. Gerçekten yazık ve çok üzülüyorum. Eski bir sporcu olarak Urfa'da eski sporcu arkadaşlar ile buluşuyoruz, hep urfasporu konuşuyoruz elimizden ne gelebilir ne yapabiliriz diye ama malesef kimseler bizi dinlemiyor ve bizde çaresiz olanları izlemek ile yetiniyoruz. Son alınan TFF kararı ile ilgili şunları söylemek istiyorum. Maalesef TFF ülkemizdeki güvenilirliğini yitirmiştir. Yanlı ve siyasi bir karar olduğunu düşünüyorum. Bugün küme düşmesi kesinleşen Karabükspor ve Şanlıurfaspor kurban seçilmiştir. Medyada görüyoruz, Nigde sporun ligden kurtulma şansı yok iken TFF'nin aldığı flaş karar ile güvenilirliğini yitirmiştir. Burdan TFF yönetim kuruluna sesleniyorum. Bir an evvel bu yanlış kararı tekrardan gözden geçirmelerini ve haklı bir kararın tebliğ edilmesini istiyorum.
Son sözüm ise Şanlıurfa sivil toplum kuruluşları ve siyasetçilere, lütfen Şanlıurfasporu içinde bulunduğu durumdan çıkaralım tarihi çok büyük olan bu şanlı şehrimize yakışmıyor. Hatayspor süper lige çıktı biz ise ayak oyunları ve kötü yönetim ile belkide amatöre düşeceğiz ki bu kabul edilir bir şey değil Şanlıurfaspor bir markadır ve bu şehrin sevdasıdır lütfen urfaspora sahip çıkalım.