Ceylanpınarlılar Böyle 'Kaymakam' Görmedi

Ceylanpınar Kaymakamı Mehmet Keklik, vatandaşların sorunları çözümü için ve yoğun temposu halk tarafından beğeni topluyor.
Bu haber 2018-11-28 15:58:51 eklenmiş ve 719 kez görüntülenmiştir.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   saç bakım  

Ceylanpınar Kaymakamı Mehmet Keklik, kaymakamlık görevi olarak atandığı 30 Ağustos 2018 tarihinden itibaren Ceylanpınar’da kısa sürede halk ile iç içe ve her zaman vatandaşın yanında olarak tüm kesimden insanların takdirini ve saygısını toplamayı başardı.
 

Göreve geldiği günden itibaren Ceylanpınar’da yenilikler kazandıran Kaymakam Keklik, vatandaşların ayağına giderek, sorunlarla ilgilenmeye başladı. Belediye başkanı, sivil toplum kuruluşları, kurum amirleri ve esnaflarla olan uyumu ilçede birçok vatandaşın ilgisini ve sevgisini kazanmasına sebep oldu. Okul ve esnaf ziyaretleri ile her kesimin ayrı sevgisini kazanan Mehmet Keklik, ilçede sosyal faaliyetlerde yer aldı. Şehit ve gazi aileleriyle özellikle ilgilenen Keklik, ev ziyaretleri gerçekleştirerek yaşam alanlarını bizzat inceledi. Halkın önemli davetlerini geri çevirmeyen Mehmet Keklik, hasta ziyaretleri, cenazeler ve tüm etkinliklere katılma yönünde ekstra bir çaba sarf ederek, her insanın derdini dinledi.
 

Ceylanpınar’da birkaç aydır görev yapan Kaymakam Mehmet Keklik, ilçede gelmiş geçmiş kaymakamlar arasında en dikkat çeken isim olmayı başardı.
 

Mehmet Keklik kimdir?

5 Ocak 1985’te  Antalya’da doğdu. 2006 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2006 yılı Kasım ayında T.C. Başbakanlık Türkiye İstatistik Kurumu’nda uzman yardımcısı olarak ilk kamu görevine atandı. 27 Nisan 2007’de Ardahan Kaymakam Adayı olarak atandı. 2007 yılında Gaziantep ilinde Mülkiye Başmüfettişi refakatinde teftiş stajını, Antalya Elmalı Kaymakamlığı’nda Kaymakam refikliği stajını tamamladı. Ağustos 2007’den Nisan 2008’e kadar Muş ili Bulanık ilçesi ve Aksaray ili Eskil ilçelerinde Kaymakam Vekili olarak çalıştı. Nisan 2008 – Eylül 2008 arasında Ankara’da Yabancı Dil Kursuna katıldı. Ekim 2008 –  Ekim 2009 yılları arasında İngiltere’de bulunan Sheffield Üniversitesi’nde yönetim İngilizcesi alanında dil eğitimi aldı ve İngiliz yönetim yapısı ile ilgili çalışmalar yaptı. 2009 yılında TODAİE’de düzenlenen Kamu Diplomasisi Kursu ve İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi’nde düzenlenen Kaymakamlık Kursunu üstün başarı ile tamamladı.
 

2010-2012 yılları arasında Isparta ilinde Aksu ve Gönen Kaymakamı, 2012-2014 yılları arasında ise Şanlıurfa ilinde Halfeti Kaymakamı olarak görev yaptı. 2014-2016 yılları arasında Şanlıurfa Vali Yardımcısı olarak görev yaptı. Halfeti’de eğitim, ulaşım ve turizm başta olmak üzere birçok alanda çok sayıda çalışma yaptı ve sosyal içerikli birçok proje yürüttü. 17 okul (232 derslik), modern bir konferans salonu, Halfeti-Yaylak çevre yolu (23.3 km), modern bir marina (Halfeti Marina), Eski Halfeti ve Yeni Halfeti Gençlik Merkezleri yapım işleri, Eski Halfeti şehir meydanı düzenlemesi, Halfeti’de yavaş turizmin geliştirilmesi projesi (Cittaslow Halfeti) yürüttüğü önemli projelerindendir. Çocuk ve gençlik şölenleri ile kadınların sosyal hayatını zenginleştirmeyi ve onlara meslek edindirmeyi amaçlayan birçok çalışmayı ve sosyo-ekonomik durumu zayıf vatandaşlarımıza yönelik çok sayıda projeyi ekibiyle birlikte Halfeti’ye kazandırdı. 2016-2017 yılları arasında Kars İlinde Selim Kaymakamı ve Kars Vali Yardımcısı olarak görev yaptı.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce Ceylanpınar'ın en büyük sorunu nedir ?
HEPSİ
SOSYAL ALANLARIN EKSİKLİĞİ
MESLEK YÜKSEK OKULU
ALT YAPI
YENİ HASTAHANE
TAPU
EĞİTİM
İŞSİZLİK
Image and video hosting by TinyPic
ceylanpinargazetesi.com
© Copyright 2013 SorBaran. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
facebook/ceylanpinargazetesi           twitter/gazetesi_c              
mail: ceylanpinargazetesi@mynet      tel:0 414 471 40 19
İzmir Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net/sexshop-izmir
İzmir Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktaseksshop.com
Antalya Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net/antalya-sex-shop
Ankara Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net/sex-shop-ankara
İstanbul Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net
Vibratör Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.org/vibrator-ve-dildo
Dildo Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktaseksshop.com/vibrator-ve-dildo
Nokta Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.org
İzmir Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.org/sexshop-izmir
Vibratör Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.vibratorum.net
İç Giyim Alışveriş İçin : https://www.ogiyo.com
İstanbul Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.istanbul
Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.istanbul
Saç Bakım Alışveriş İçin : http://www.sacbakim.net
Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktaseksshop.com
Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net
İşitme Cihazı Alışveriş İçin : http://www.noktaisitme.com
seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop   sex shop izmir   izmir sex shop   izmir sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   sex shop ankara   ankara sex shop   sex shop ankara   istanbul sex shop   antalya sex shop   antalya sex shop   antalya sex shop   bursa sex shop   sex shop bursa   bursa sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   esenyurt sex shop   esenyurt sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   kadıköy sex shop   kadıköy sex shop   bakırköy sex shop   bakırköy sex shop   işitme cihazı  
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı