KİT KOMİSYONU CEYLANPINAR'DA

TİGEM Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü arazilerine yerleşen göçerlerin durumu, işletme hakkında bilgiler alınması ve işletme faaliyetlerinin değerlendirilmesi amacıyla Şanlıurfa’ya gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu (KİT) başkan ve üyeleri, Ceylanpınar'a geldi.
Bu haber 2018-04-08 09:53:32 eklenmiş ve 1317 kez görüntülenmiştir.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   saç bakım  

KİT Komisyonu Başkanı Manisa Milletvekili Uğur Aydemir ile Milletvekilleri Halil Eldemir, Tahir Öztürk, Fahrettin Oğuz Tor, Abdullah Öztürk, Ahmet Tan, Mustafa Şahin, Mehmet Erdoğan, Mehmet Akyürek, Mehmet Ali Aslan, Halis Dalkılıç, Nevzat Ceylan, Zekeriya Birkan, Salih Çetinkaya ve Oktay Çanak’tan oluşan komisyon, öğlen saatlerinde yoğun güvenlik tedbirleri ve uzun bir araç konvoyu ile Ceylanpınar'a geldi.
2 Gün sürecek Şanlıurfa çalışma ziyaretleri kapsamında dün Şanlıurfa'ya gelen komisyon üyeleri, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ile bir araya geldikten sonra Şanlıurfa'da çeşitli temaslarda bulundular.
Sabah saatlerinde Şanlıurfa'daki çalışmalarını bitiren heyet dün Ceylanpınar'a gelerek direk TİGEM Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü'ne geçtiler.

Kendilerine bağlı kurumları inceleyip, denetlediklerini belirten TBMM KİT Komisyonu Başkanı Uğur Aydemir ise, komisyon faaliyetlerinin genelde Ankara’da yürütüldüğünü ifade ederek, “Bu dönem alt komisyon çalışmalarını da Ankara’da tamamladık. Ama komisyonumuz gerekli gördüğü, ihtiyaç hissettiği zaman kurumlarımızı yerinde de görüp incelemeler yapıyor. Bu vesileyle TİGEM’i incelemek için bugün Şanlıurfa’ya geldik. TİGEM bizim için çok önemli bir kuruluş. Türkiye için önemli bir kuruluş. 1 milyon 600 bin dekarı aşkın, yarısı sulanabilir arazisiyle gerek tohumculuk, gerekse damızlık hayvan yetiştirmesi bakımından Türkiye için çok önemli bir kurum haline geldi. Önemi de her geçen gün artıyor. Kurum neler yapıyor, ne ekiyor, ne biçiyor, damızlık yetiştirmesi ne durumda diye ve kurumun Şanlıurfa’da daha etkin olması ve kapasitesini daha nasıl artırabiliriz diye tespit etmek için buraya geldik. Göreceğimiz çalışmalar için teşekkür edecek, eksiklikleri not alarak Tarım Bakanlığımıza, hükümetimize tavsiyelerde bulunacağız” dedi.
TİGEM’in güzel faaliyetleri olduğu kadar sorunlarının da bulunduğunu bildiklerini kaydeden Aydemir, “Sorunların çözüm yollarını hükümetimiz, bakanlarımız ve Sayın Valimiz ile birlikte arayacağız ve inşallah sorunları çözeceğiz” diye konuştu.
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce Ceylanpınar'ın en büyük sorunu nedir ?
HEPSİ
SOSYAL ALANLARIN EKSİKLİĞİ
MESLEK YÜKSEK OKULU
ALT YAPI
YENİ HASTAHANE
TAPU
EĞİTİM
İŞSİZLİK
Image and video hosting by TinyPic
ceylanpinargazetesi.com
© Copyright 2013 SorBaran. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
facebook/ceylanpinargazetesi           twitter/gazetesi_c              
mail: ceylanpinargazetesi@mynet      tel:0 414 471 40 19
İzmir Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net/sexshop-izmir
İzmir Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktaseksshop.com
Antalya Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net/antalya-sex-shop
Ankara Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net/sex-shop-ankara
İstanbul Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net
Vibratör Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.org/vibrator-ve-dildo
Dildo Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktaseksshop.com/vibrator-ve-dildo
Nokta Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.org
İzmir Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.org/sexshop-izmir
Vibratör Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.vibratorum.net
İç Giyim Alışveriş İçin : https://www.ogiyo.com
İstanbul Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.istanbul
Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.istanbul
Saç Bakım Alışveriş İçin : http://www.sacbakim.net
Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktaseksshop.com
Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net
İşitme Cihazı Alışveriş İçin : http://www.noktaisitme.com
seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop   sex shop izmir   izmir sex shop   izmir sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   sex shop ankara   ankara sex shop   sex shop ankara   istanbul sex shop   antalya sex shop   antalya sex shop   antalya sex shop   bursa sex shop   sex shop bursa   bursa sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   esenyurt sex shop   esenyurt sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   kadıköy sex shop   kadıköy sex shop   bakırköy sex shop   bakırköy sex shop   işitme cihazı  
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı