SONUN DA AÇILIYOR. Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksek Okulu 2018'de Eğitime Başlayacak

Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şerafettin Çelik, Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'yı ziyaret ederek Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksek Okulunun açılmasıyla ilgili istişarelerde bulundu. Rektör Yardımcısı Çelik, Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksek Okulunun 2018'de açılacağı müjdesini verdi.
Bu haber 2017-12-28 18:24:33 eklenmiş ve 619 kez görüntülenmiştir.
vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   saç bakım  
Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şerafettin Çelik, Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'yı ziyaret ederek Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksek Okulunun açılmasıyla ilgili istişarelerde bulundu. Rektör Yardımcısı Çelik, Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksek Okulunun 2018'de açılacağı müjdesini verdi.
Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şerafettin Çelik beraberinde Genel Sekreter Yardımcısı Müslüm Açıker, Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksekokulu Müdürü Şeyhmus Rüzgar ile Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Menderes Atilla, Ceylanpınar Meslek Yüksek Okulunun açılması için çalışmalarının olduğunu belirterek konuyla alakalı yoğun çaba harcadıklarını söyledi. Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın desteğiyle Ceylanpınar Meslek Yüksek Okulunun Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksek Okuluna dönüştürüldüğünü vurgulayan Başkan Atilla, yeni eğitim ve öğretim yılında meslek yüksek okulu açılmadan önce okulun eksiklerinin tespiti amacıyla Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şerafettin Çelik ile konuyu istişare ettiklerini belirtti.
Başkan Atilla, sözlerini şöyle sürdürdü: "Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şerafettin ÇELİK, Genel Sekreter Yardımcısı Müslüm Açıker ve Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksekokulu Müdürü Şeyhmus Rüzgar bizleri ziyaret ettiler. Önümüzdeki yıl yüksek okulumuz öğrencileriyle, öğretim üyeleriyle eğitim öğretime başlayacak. Herhangi bir eksiğimiz var mı diye istişare ettik. Belediye olarak üzerimize düşüne yapmaya hazırız dedik. Rektör yardımcımıza da çok teşekkür ediyorum. O da çok mücadele sarf diyor. Öğrenciler Şanlıurfa'da eğitim görüyorlar. Artık Ceylanpınar'da eğitim görecekler ve tarım alanında teori ile pratiği bir arada görecekler."
BAŞKAN ATİLLA: BU FIRSATI KAÇIRMAYIN
Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksek Okulunda okumanın bir ayrıcalık olacağını vurgulayan Başkan Atilla, "Öğrencilere de seslenmek istiyorum. Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksekokulunu tercih edebilirler. Binamız hazır, her türlü alt yapısı hazır, teoriyi okulunda görecekler, dünyanın en büyük tarım işletmesinde de pratik eğitimlerini almış olacaklar. Böyle bir fırsatı hiç bir yerde yakalayamazlar. Ceylanpınar Belediyesi olarak öğrenci kardeşlerimizin hizmetinde olacağız. Bu fırsatı kaçırmayın. Buradan mezun olan öğrencilerimiz de Tarım İşletmelerinde daha rahat iş bulacaklar." diye konuştu.
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİNDE ÖĞRENCİ ALACAK
Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şerafettin Çelik ise 2018-2019 eğitim öğretim döneminde Ceylanpınar Tarım Meslek Yüksek Okulunun öğrenci alacağını dile getirerek şunları kaydetti: "Bilindiği gibi yıllardır meslek yüksek okulu adıyla biliniyor, eğitim öğretimi devam ediyor. Ancak son yıllarda yaşanan bazı olumsuz olaylar dolayısıyla maalesef bir kaç senedir bu yüksek okulumuz Şanlıurfa merkezde eğitim öğretime devam ediyor. Rektörlük olarak niyetimiz 2018-2019 eğitim öğretim yılında Ceylanpınar Meslek Yüksekokulu'nun eğitimini Ceylanpınar'da yapması konusunda bir çabamız var. Üniversite olarak eğitim ve öğretim noktasında gerekli alt yapıyı hazırladık. Öğrenci alımıyla ilgili yük'le temaslarımız devam ediyor. İnşallah önümüzdeki eğitim öğretim döneminde biz buraya öğrenci alacağız."
DÜNYANIN EN BÜYÜK ÇİFTLİĞİNDE EĞİTİM GÖRECEKLER
Tarım İşletmesi genel Müdürlüğü ile bir protokol imzaladıklarını aktaran Çelik, bu kapsamda öğrencilerin dünyanın en büyük tarım işletmesinde staj göreceklerin söyledi. Yeni eğitim öğretim döneminde öğrencilerin gönül rahatlığıyla Ceylanpınar Tarım Yüksek Okulunu tercih edebileceğini ifade eden Çelik, "Özellikle uygulamalı eğitim dediğimiz bir modelle bu okul açılacak. Yani ülkemizde çok az yerde olan uygulamalı eğitim modeliyle bu okulumuzu açacağız. Uygulamalı eğitim modeli demek teorik bilgiler alındıktan sonra pratiği iş yerinde devam ettirmek. Okulumuz tarım meslek yüksekokulu olacağından dolayı ilçemizde de dünyanın en büyük tarım işletmesini bulunması öğrencilerimizin burada eğitim görmelerine olanak sağlayacak. Öğrencilerimiz burada ilk dönem bir gün ama son dönem haftanın her günü eğitim görecekler. Bu çalışmamıza TİGEM'de destek veriyor. TİGEM'le bir protokolümüz var. Protokol kapsamında TİGEM'in yetişmiş elemanlarından faydalanacağız. Okulumuzdan mezun olan öğrenciler çalışma hayatında kendilerini daha güvende hissedecekler, özgüvenleri olacak ve müracaat ettikleri alanlarda daha donanımlı bir şekilde çalışacaklar. Özellikle bu bölgedeki öğrencilerimizin okulumuzu tercih etmelerini tavsiye ederim. Gelecek eğitim öğretim döneminde öğrencilerimizi okulumuza bekliyoruz." diye konuştu.
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Sizce Ceylanpınar'ın en büyük sorunu nedir ?
HEPSİ
SOSYAL ALANLARIN EKSİKLİĞİ
MESLEK YÜKSEK OKULU
ALT YAPI
YENİ HASTAHANE
TAPU
EĞİTİM
İŞSİZLİK
Image and video hosting by TinyPic
ceylanpinargazetesi.com
© Copyright 2013 SorBaran. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
facebook/ceylanpinargazetesi           twitter/gazetesi_c              
mail: ceylanpinargazetesi@mynet      tel:0 414 471 40 19
İzmir Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net/sexshop-izmir
İzmir Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktaseksshop.com
Antalya Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net/antalya-sex-shop
Ankara Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net/sex-shop-ankara
İstanbul Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net
Vibratör Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.org/vibrator-ve-dildo
Dildo Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktaseksshop.com/vibrator-ve-dildo
Nokta Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.org
İzmir Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.org/sexshop-izmir
Vibratör Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.vibratorum.net
İç Giyim Alışveriş İçin : https://www.ogiyo.com
İstanbul Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.istanbul
Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktashop.istanbul
Saç Bakım Alışveriş İçin : http://www.sacbakim.net
Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.noktaseksshop.com
Sex Shop Alışveriş İçin : https://www.seksshopistanbul.net
İşitme Cihazı Alışveriş İçin : http://www.noktaisitme.com
seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop   sex shop izmir   izmir sex shop   izmir sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   sex shop ankara   ankara sex shop   sex shop ankara   istanbul sex shop   antalya sex shop   antalya sex shop   antalya sex shop   bursa sex shop   sex shop bursa   bursa sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   esenyurt sex shop   esenyurt sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   kadıköy sex shop   kadıköy sex shop   bakırköy sex shop   bakırköy sex shop   işitme cihazı  
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı